top of page
commercial-hvac.jpeg

Havalandırmada Çözüm Ortağınız

3d office wall.jpg

KURUMSAL

Uzun yıllar boyu süren deneyim ve  uzman kadrosuyla Metaş Havalandırma olarak artık Ankara İvedik OSB de  faaliyet göstermekteyiz. Gerek müşteri memnuniyeti gerekse malzeme temini yapılan firmaların istek ve memnuniyeti göz önünde tutularak ve önemsenerek yapılan işin gerek kalitesi gerekse fiyat uygunluğu düşünülerek artık imalattan montaja, montajdan bakım ve onarıma kadar hizmetimizin ve kalitemizin arkasında durarak Ankara da ve tüm Türkiyede hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

  • Sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek, kendi sisteminde en uygun zamanda  uygulanabilirliğini sağlayarak, imalatımız olan ürünlerle ilgili müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde karşılayan ve kendini sürekli geliştirmeye odaklanmış, örnek ve lider bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

  • Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu  kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren, dinamik ve devamlı bir organizasyon olmaktır.

bottom of page